Sunne by Elite Screens 23-42-EAX2 na zeď
Držák, VESA, na zeď, pro LCD a TV 23–55", kloubový, náklon -20° +10°, otočení 180°
K odeslání: 3 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: TELSUN0031 PN: 23-42-EAX2 Záruka: 24 měs.
Výrobce: SUNNE
 (Elite Screens Europe GmbH)
Rudolf-Diesel-Str. 32, 24558 Henstedt-Ulzburg, Německo
shop@elitescreens.eu
www.elitescreens.eu
Sunne by Elite Screens 23-42-EAX2 Kloubový držák na zeď pro montáž monitorů a televizí s úhlopříčkou 23" až 55". Maximální zatížení tohoto držáku je 50 kg. Držák dovoluje náklon v rozsahu -20° až +10° a otočení o 180°. ... více
Poslat známému
Sunne by Elite Screens 23-42-EAX2
Kloubový držák na zeď pro montáž monitorů a televizí s úhlopříčkou 23" až 55". Maximální zatížení tohoto držáku je 50 kg. Držák dovoluje náklon v rozsahu -20° až +10° a otočení o 180°.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 23"–55"
Vzdálenost TV od zdi: 60–473 mm
Maximální nosnost: 50 kg
Rozměry VESA:200 × 200 / 400 × 200 / 300 × 300 / 400 × 400 mm
Materiál: ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Držák
Výrobce :  SUNNE
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  55
Min. velikost monitoru (palce) :  23
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  55
Použití a určení
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  otočný
Konstrukce :  sklopný
Konstrukce :  kloubový
Nosnost (kg) :  50
Rozměry :  480 × 430 × 60 mm