CHIEFTEC Proton BDF-1000C 1000W
Zdroj, ATX, 1000W, aktivní PFC, 140mm ventilátor, odpojitelné kabely, 80PLUS Bronze
K odeslání: 1 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: CASZ6633 PN: BDF-1000C Záruka: 36 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC Proton BDF-1000C 1000 W Zdroj formátu ATX nabízející výkon 1000 W s aktivní PFC a tichým ventilátorem o velikosti 140 mm. Velkou předností je modulární kabeláž a certifikace 80PLUS Bronze. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ... více
Poslat známému
Zdroj formátu ATX nabízející výkon 1000 W s aktivní PFC a tichým ventilátorem o velikosti 140 mm. Velkou předností je modulární kabeláž a certifikace 80PLUS Bronze.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1000 W
Velikost ventilátoru: 140 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4pin, 2x EPS 4+4pin, 6x PCIe 6+2pin, 9x SATA, 3x molex, 1x floppy
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  140
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  6
Konektor SATA (počet) :  9
Max. výkon zdroje (W) :  1000
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ano
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  2.58
Rozměry :  160 × 150 × 86 mm