Šasi PLANET MC-1610MR48
Šasi, 16 slotů, pro konvertory, Web/SNMP
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETPLA1041 PN: MC-1610MR48 Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET MC-1610MR48 16slotový 19" media konvertor šasi, Web/RS-232 management. Redundance spojení. Redundandní napájení, účinná ventilace. Hot swap. LLR. Pro konvertory FST-8xx, GST-7xx, GST-8xx. Vysoce účelné vzdáleně... více
Poslat známému
PLANET MC-1610MR48
16slotový 19" media konvertor šasi, Web/RS-232 management. Redundance spojení. Redundandní napájení, účinná ventilace. Hot swap. LLR. Pro konvertory FST-8xx, GST-7xx, GST-8xx.
MR série podporuje možnost napájení ze dvou různých zdrojů pro zajištení maximální provozuschopnosti zařízení. MC-1610MR disponuje jedním interním 230V AC zdrojem, MC-1610MR48 potom obsahuje jeden zdroj pro 48V DC. Tuto standardní instalaci lze rozšířit o další záložní 230V AC nebo 48V DC zdroj. Šasi je vybaveno senzory pro snímání interní teploty a kontrolu stavu ventilátorů, jejich stav lze zjistit v prostředí správy zařízení.
Vlastnosti:
  • 16 pozic pro konvertory řada FST-8xx, GST-7xx, GST-8xx
  • Napájecí výkon 90 W
  • Web management, SNMP monitoring stavů, RS-232 konzole
  • integrovaný NTP klient, podpora Syslog, DHCP
  • sledování stavu linek konvertorů, teploty, otáčky ventilátorů, stav zdrojů
  • realizuje redundanci linek, automatické zalohování jednoho konvertoru druhým při závadě
  • propagace závady LLR
  • elektricky oddělené boxy konvertorů
  • pracovní teplota: 0 až 50 °C
  • FCC třídy A, CE
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:
Rozměry: 440 x 350 x 88 mm
Hmotnost: 7 kg
Napájení: 48 V DC