Zdroj XtendLan ZSW09F-1213-96B
Zdroj, 12-13V DC nastavitelný, 9 portů, 8A celkem, 96W, tavn.pojistky, skříňka, zálohovatelný baterií
K odeslání: 4 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETXTE2086 PN: ZSW09F-1213-96B Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW09F-1213-96B Stabilizovaný napájecí zdroj pro devět spotřebičů s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Nastavitelné výstupní napětí DC 12-13 V, každý port max. 1,5 A. Celkový výstupní proud 8 A.... více
Poslat známému
XtendLan ZSW09F-1213-96B
Stabilizovaný napájecí zdroj pro devět spotřebičů s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Nastavitelné výstupní napětí DC 12-13 V, každý port max. 1,5 A. Celkový výstupní proud 8 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky. Připojení kabelů k interní svorkovnici. Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí. LED signalizace funkčnosti portů.
Bateriový okruh dobíjen 1 A. Ochrana proti zkratu baterie a ochran baterie proti uplnému vybití.
Upozornění: baterie není součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 12 V DC, regulace trimrem 11,5-13,4 V DC
Výstupní proud: 8 A (+1 A dobíjení baterie)
Celkový výstupní výkon: 96 W (+ 12 W dobíjení baterie)
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100-240 V AC, 50-60 Hz
Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
Záložní baterie:
Rozměry prostoru pro baterii: 180 × 119 × 65 mm (baterie není součástí)
Nabíjení baterie: napětím o cca. 0,8 V vyším než nastavené výstupní napětí, proudem <1 A
Ochrana proti: zkratu baterie, úplnému vybití baterie
Resetovací tlačítko: pro výměnu vadné baterie
Typ připojení: Faston konektory (6,3 mm šíře)
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň
Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
Rozměry: 364 × 197 × 72 mm
Montáž: na zeď
Pohled na vnitřní uspořádání s instalovanou baterií:
Pohled při zavřených dvířkách:
Pohled zezadu:
Pohled zprava:
Manuál (cz)
Ostatní download
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  9
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  8
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC