Zdroj XtendLan ZSW01P-12-36B
Zdroj, 12V DC, 1 port, 3A celkem, 36W, tavn. pojistky, skříňka, zálohovatelný baterií
K odeslání: > 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETXTE2173 PN: ZSW01P-12-36B Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSW01P-12-36B Stabilizovaný napájecí zdroj s jedním výstupem, s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud 3 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky, vypínač uvnitř... více
Poslat známému
XtendLan ZSW01P-12-36B
Stabilizovaný napájecí zdroj s jedním výstupem, s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud 3 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky, vypínač uvnitř skříňky. Připojení kabelů k interní svorkovnici, možnost odpojení výstupu propojkou bez nutnosti odpojování vodičů. Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí. LED diody diagnostikují stav portů, na první pohled je např. rozpoznatelná vyhořelá pojistka. Bateriový okruh dobíjen 1 A. Ochrana proti zkratu baterie a ochrana baterie proti úplnému vybití.
Kabelové průchody tři v boční stěně zalepené gumou, jeden vylomitelný v horní části, průměr otvorů 19 mm, dvířka s jednoduchým zámkem.
Poznámky:
  • Hlavní vypínač uvnitř skříňky odpojuje pouze napájení 230 V nikoliv napájení z baterie, pro úplné vypnutí při instalačních činnostech odpojte i konektor baterie.
    Upozornění: baterie není součástí balení.
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Výstupní obvod:
    Výstupní napětí: 12 V DC
    Výstupní proud: 3 A (+1 A dobíjení baterie)
    Výstupní proud na každém portu: určen pojistkou 1,5 A
    Celkový výstupní výkon: 36 W (+ 12 W dobíjení baterie)
    Ochrana:
  • proti zkratu a přetížení výstupů: chráněn tavnou přístrojovou pojistkou na každém portu, standardní typ 5x20 mm, Fast, 1,5 A
  • proti přepětí: varistorem (prahové napětí 40 V)
    Vstupní obvod:
    Vstupní napětí: 100-240 V, 50-60 Hz
    Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
    Napájení baterie:
    Rozměry prostoru pro baterii (ŠxVxH): 151 x 100 x 65 mm (baterie není součástí), typicky lze instalovat 5Ah až 7Ah olověný akumulátor
    Nabíjení baterie: napětím o cca. 0,8 V vyšším než nastavené výstupní napětí, tzn. při výstupu 12 V nabíjí při napětí cca. 13 V, max. proudem 1 A
    Ochrana:
  • proti zkratu baterie, vadná baterie nezpůsobí závadu napájecího systému, je automaticky odpojena
  • proti úplnému vybití baterie (pokud napětí na baterii klesne pod cca. 11,4 V) zabraňuje se tak poškození baterie
    Napojení: standardními Faston konektory (6,3 mm šíře)
    Mechanické vlastnosti:
    Materiál: kovová skříň, šedé barvy
    Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
    Rozměry: 203 x 163 x 74 mm
    Montáž: na zeď (dva závěsné body, dva další k zajištění na stěně)
  • Značka
    Upřesnění typu :  Nástěnný
    Výrobce :  XtendLan
    Technické detaily
    Provedení :  na zeď
    Vstupy a výstupy
    Počet výstupů :  1
    Napájení
    Celkový výstupní proud (A) :  3
    Regulace výstupního napětí :  ne
    Výstupní napětí :  12V DC