Zdroj XtendLan ZSW01P-12-60BR
Zdroj, 12V DC, 1 port, 5A celkem, 60W, skříňka, zálohovatelný baterií, relé porty
K odeslání: 9 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETXTE2174 PN: ZSW01P-12-60BR Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW01P-12-60BR Stabilizovaný napájecí zdroj s jedním výstupem, s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud 5 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky, vypínač uvnitř... více
Poslat známému
XtendLan ZSW01P-12-60BR
Stabilizovaný napájecí zdroj s jedním výstupem, s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud 5 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky, vypínač uvnitř skříňky. Připojení kabelů k interní svorkovnici, možnost odpojení výstupu propojkou bez nutnosti odpojování vodičů. Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí. LED diody diagnostikují stav portů, na první pohled je např. rozpoznatelná vyhořelá pojistka. Bateriový okruh dobíjen 1 A. Ochrana proti zkratu baterie a ochrana baterie proti úplnému vybití. Dva reléový porty - sepnou/rozepne při výpadku vnějšího napájení a nízkého napětí baterie, určeno pro napojení na poplachový okruh.
Kabelové průchody tři v boční stěně zalepené gumou, jeden vylomitelný v horní části, průměr otvorů 19 mm, dvířka s jednoduchým zámkem.
Poznámky:
  • Hlavní vypínač uvnitř skříňky odpojuje pouze napájení 230 V nikoliv napájení z baterie, pro úplné vypnutí při instalačních činnostech odpojte i konektor baterie.
    Upozornění: baterie není součástí balení.
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Výstupní obvod:
    Výstupní napětí: 12 V DC
    Výstupní proud: 5 A (+1 A dobíjení baterie)
    Výstupní proud na každém portu: určen pojistkou 5 A
    Celkový výstupní výkon: 60 W (+ 12 W dobíjení baterie)
    Ochrana proti přepětí: varistorem (prahové napětí 40 V)
    Vstupní obvod:
    Vstupní napětí: 100-240 V, 50-60 Hz
    Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
    Napájení baterie:
    Rozměry prostoru pro baterii (ŠxVxH): 189 x 158 x 70 mm (baterie není součástí), typicky lze instalovat 7Ah až 10Ah olověný akumulátor
    Nabíjení baterie: napětím o cca. 0,8 V vyšším než nastavené výstupní napětí, tzn. při výstupu 12 V nabíjí při napětí cca. 13 V, max. proudem 1 A
    Ochrana:
  • proti zkratu baterie, vadná baterie nezpůsobí závadu napájecího systému, je automaticky odpojena
  • proti úplnému vybití baterie (pokud napětí na baterii klesne pod cca. 11,4 V) zabraňuje se tak poškození baterie
    Porty: 2 x relé jeden přepíná při ztrátě vnějšího napětí a druhý při nízkém napětí baterie
    Spínaný proud: max. 3 A/120 V AC nebo 3 A/24 V DC
    Napojení: standardními Faston konektory (6,3 mm šíře)
    Mechanické vlastnosti:
    Materiál: kovová skříň, šedé barvy
    Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
    Rozměry: 265 x 195 x 75 mm
    Montáž: na zeď (dva závěsné body, dva další k zajištění na stěně)
    Vstupy a výstupy
    Počet výstupů :  1
    Napájení
    Celkový výstupní proud (A) :  5
    Regulace výstupního napětí :  ne
    Výstupní napětí :  12V DC