WaveRF PKC40S42V70Z
Držák, konzole, C, na stožár 40cm, v.70cm, pr.42mm
Akce
K odeslání: 2 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NPOWAR0028 PN: PKC40S42V70Z Záruka: 26 měs.
Výrobce: WAVERF
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
WaveRF PKC40S42V70Z Držák pro pevnější uchycení menších antén. Povrchová úprava žárovým zinkem. Součástí balení je 2x třmen pro uchycení na stožár do p.76 mm, 4x vratové šrouby M10x120 a závit dlouhý 100 mm. ZÁKLADNÍ... více
Poslat známému
WaveRF PKC40S42V70Z
Držák pro pevnější uchycení menších antén. Povrchová úprava žárovým zinkem. Součástí balení je 2x třmen pro uchycení na stožár do p.76 mm, 4x vratové šrouby M10x120 a závit dlouhý 100 mm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vyložení od stožáru: 400 mm
Celková výška: 700 mm
Pracovní výška: 616 mm
Průměr trubky: 42 mm