MEAN WELL NDR-240-48
Zdroj, napájecí, průmyslový, 240W, regulovatelný 48–55V
K odeslání: 4 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ZNPMEA0018 PN: NDR-240-48 Záruka: 48 měs.
www.meanwell.eu
MEAN WELL NDR-240-48 Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 48–55 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -20 až 70 °C. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní napětí: 48–55 V Výstupní... více
Poslat známému
MEAN WELL NDR-240-48
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 48–55 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -20 až 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 48–55 V
Výstupní výkon: 240 W
Výstupní proud (max): 5 A
Vstupní napájení: 90–264 V AC, 127–370 V DC
Účinnost: 90 %
Rozměry: 125,2 × 113,5 × 63 mm
Hmotnost: 1 kg
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  5
Frekvence napětí (Hz) :  47-63
Max. vstupní proud (A) :  2.5
Vstupní napětí (V) :  127 - 370 (DC)
Výstupní napětí :  48V DC
Výstupní napětí (V) :  48
Výstupní výkon (W) :  240
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  1