PLANET MC-1500R48
Šasi, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, interní napájení 70W, 48V DC, možný duální zdroj
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETPLA2318 PN: MC-1500R48 Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET MC-1500R48 15slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů 70 W, aktivní ventilace. Instalace do 19" racku (výška 2,5U), možnost doplnění o redundantní zdroj. Kovové šasi pro instalaci... více
Poslat známému
PLANET MC-1500R48
15slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů 70 W, aktivní ventilace. Instalace do 19" racku (výška 2,5U), možnost doplnění o redundantní zdroj.
Vlastnosti:
  • 15 pozic pro standardní média konvertory rozměrů 95 x 71 x 27 mm
  • 2 ventilátory
  • instalace 19"/2,5U
  • interní zdroj DC 5 V pro konvertory s celkovým výkonem 70 W
  • možnost doplnění o redundantní napájecí zdroj MC-15RPS130
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:
Rozměry: 438 x 200 x 103 mm
Hmotnost: 4,2 kg
Napájení: 48 V DC, 2 A
Značka
Upřesnění typu :  Rozvaděč - Příslušenství
Výrobce :  PLANET Technology
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  4200
Rozměry :  438 × 200 × 103 mm