ZALMAN WATTTERA ZM800-EBTII 800W
Zdroj, ATX, 800W, aktivní, 135mm ventilátor, modulární, 80PLUS Gold
K odeslání: 2 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ZDRZAL0020 PN: ZM800-EBTII Záruka: 60 měs.
Výrobce: ZALMAN
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Poslat známému
ZALMAN WATTTERA ZM800-EBTII – napájení dnes i zítra bez kompromisů
napájecí zdroj ZALMAN WATTTERA ZM800-EBTII 800 W
ZALMAN WATTTERA ZM800-EBTII tak podporuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost vašeho PC systémů. Konstrukce z kvalitních materiálů a komponent zajišťuje zvýšenou odolnost a ochranu při dlouhotrvající zátěži. Modulární kabeláž umožní připojení všeho, co potřebujete, bez zbytečného přeplnění prostoru. Díky tomu zůstává dostatek místa pro proudění vzduchu a výsledná konfigurace je uvnitř přehlednější a elegantnější. Součástí napájecího zdroje je také 135mm ventilátor, který se stará o chlazení a tišší chod během práce i gamingu. Tento model je rovněž vhodný pro tvůrce obsahu a uživatele pracující s náročnými aplikacemi.
ZALMAN WATTTERA ZM800-EBTII 800 W certifikace 80PLUS Gold
Napájecí zdroj o výkonu 800 W je osazen tichým a přitom výkonným 135 mm ventilátorem. Modulární kabeláž ušetří cenné místo ve skříni. Účinnost zdroje je až 91 %, splňuje certifikaci 80+ Gold.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 800 W
Velikost ventilátoru: 135 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1x ATX 24pin, 1x 6pin (sense), 2x EPS 8pin (4+4), 5x PCIe 6+2pin, 8x SATA, 3x molex, 1x floppy
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  ZALMAN
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  135
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  5
Konektor SATA (počet) :  8
Max. výkon zdroje (W) :  800
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ano
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  3.12
Rozměry :  160 × 150 × 86 mm