PLANET NMS-360V-12
Kontrolér, pro 512 zařízení, 12,1" LCD, 2x LAN, 2x DB9 (COM), 1x HDMI, 2x USB, web, SNMP, SSL, IP66, pro solární switch BSP-360
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETPLA2329 PN: NMS-360V-12 Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET NMS-360V-12 Kontrolér s 12,1" dotykovým LCD displejem poskytující centralizované řízení a správu až 512 zařízení (solární switch BSP-360) a umožňuje tak poskytovatelům služeb a IT manažerům řídit všechny zařízení... více
Poslat známému
PLANET NMS-360V-12
Kontrolér s 12,1" dotykovým LCD displejem poskytující centralizované řízení a správu až 512 zařízení (solární switch BSP-360) a umožňuje tak poskytovatelům služeb a IT manažerům řídit všechny zařízení současně. Navíc nabízí grafické a uživatelsky přívětivé rozhraní pro správu.
  • Intuitivní dotykový panel a centralizované monitorování systému v reálném čase.
  • HDMI výstup a možnost ovládání přes webový prohlížeč (doporučujeme Chrome).
  • Seznam zařízení - poskytující přehled stavu zařízení a spravovaných funkcí
  • Průvodce nastavením - snadné nastavení krok za krokem
  • Sledování kompatibilních zařízení - kompatibilní se SNMP, MQTT a Smart Discovery
  • Tabulka událostí - stav systému lze hlásit pomocí alarmových událostí
  • E-mailové výstrahy - výstražný systém pro správce prostřednictvím serveru SMTP
  • Zřizování zařízení - umožňuje konfiguraci a aktualizaci BSP-360 současně
  • Mapa zařízení v reálném čase - optimalizaci nasazení napájení
  • Uživatelská kontrola - zásady přístupu definované uživatelem
  • Škálovatelnost - bezplatná aktualizace systému a možnost hromadného upgradu firmwaru BSP-360
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Management a rozhraní
Rozhraní: 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 1 x audio výstup, 1 x HDMI, 2 x DB9 (COM1/COM2), 2 x USB 3.0 (aktivní vždy jen jeden), 1 x 2pin konektor
Management: SSL, web prohlížeč (doporučujeme Chrome), SNMP v1/v2c/v3
Fyzické vlastnosti
Kapacita úložiště: 32 GB 2,5" HDD SATA3
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Napájení: externí adaptér 12 V (max. 5 A), výkon 60 W
Rozměry: 319 x 245 x 51,7 mm
Provedení: na zeď (VESA 100x100)
Hmotnost: 2,9 kg
Značka
Upřesnění typu :  Switch
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Bez ventilátorů (fanless) :  ano
Homologace EN50155 :  ne
Management :  ano
Mobilní připojení :  ne
Network Management System (NMS) :  ano
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  50
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  na zeď
Průmyslové provedení :  ano
Stupeň krytí :  IP66
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
Celkový počet portů :  2
RJ-45 (počet) :  2
Rozhraní :  LAN
Napájení
Napájení zařízení :  externí adaptér
Podpora PoE :  ne
Vstupní napětí (V) :  12 (DC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (g) :  2900
Rozměry :  319 × 245 × 51,7 mm