Neomounts DS75-450BL2
Držák, VESA, stolní, pro 2 ploché monitory, úhlopříčka 17"-32", náklon 20°, otáčení 180°, rotace 360°, nosnost 16kg, černý
K odeslání: 4 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: PERNBN2100 PN: DS75-450BL2 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts DS75-450BL2 Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché monitory o velikosti 17"–32" a maximální nosnosti do 16 kg (2× 8 kg). Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. ... více
Poslat známému
Neomounts DS75-450BL2
Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché monitory o velikosti 17"–32" a maximální nosnosti do 16 kg (2× 8 kg). Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 17"–32"
Nosnost: celkem 16 kg (8 kg/displej)
Materiál: ocel
Náklon: -10° až +10°
Otáčení: -90° až +90°
Rotace: 360°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm