Victron MultiPlus 12V/3000VA/120A-16A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 12V, 3000VA, čistá sinusovka, 120A-16A, modrý
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou a dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. 6× 24/5000/120 měničů, například poskytuje 25 kW / 30 kVA výkon a 720 A nabíjecí kapacitu.
Třífázový provoz
Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
Hybridní režim ESS – Energy Storage System
Podrobný manuál k ESS systému naleznete ZDE.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 9,5–17 V
Výkon (při 25 °C): 3000 VA / 2400 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50 Hz)
Přenosová kapacita: 16 A
Hmotnost: 18 kg
Rozměry: 362 × 258 × 218 mm
Nabíječka
Vstup střídavého napětí: AC 187–265 V
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 14,4 / 13,8 / 13,2 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 120 A
1. Klasická síťová elektrárna doplněná o ukládání energie
2. Energii z FV panelů zpracovává MPPT solární regulátor
4. I takto může ESS systém fungovat a umožňuje kombinaci všech tří zdrojů FV současně.
Ostrovní – OFF-GRID režim pro místa bez připojení k distribuční síti:
Režim pro mobilní aplikace – obytná auta, vojenská vozidla, sanitky
UPS režim
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí D
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  65
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  9,5 - 17 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  2400
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  218
Hmotnost (kg) :  18
Rozměry :  362 × 258 × 218 mm