Delta Lyte DIN DRL-48V75W1AZ
Zdroj, DIN, 48V, 1,57A, 75W, nastavitelný, ochrana proti zkratu, SEMI F47, EN 62368-1
Neznámá dostupnost
Osobní odběr na pobočce:
Kód: IPKHIK1042 PN: DRL-48V75W1AZ Záruka: 36 měs.
Výrobce: OEM
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Delta Lyte DIN DRL-48V75W1AZ Nastavitelný napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu s výstupním napětím DC 48 V (max. 1,57 A) a výkonem 75 W. Nabízí účinnost až 90 %. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní výkon: 75,36 W ... více
Poslat známému
Delta Lyte DIN DRL-48V75W1AZ
Nastavitelný napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu s výstupním napětím DC 48 V (max. 1,57 A) a výkonem 75 W. Nabízí účinnost až 90 %.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní výkon: 75,36 W
Výstupní napětí: DC 48 V (nastavitelné 43,2 až 52,8 V)
Výstupní proud: max. 1,57 A
Vstupní napětí (nominální): AC 100–240 V (50/60 Hz)
Vstupní rozsah napětí: AC 85–264 (47–63 Hz)
Rozměry: 123,6 × 102 × 27 mm
Montáž: DIN lišta
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  OEM
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  70
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Provedení :  DIN lišta
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  2
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  1,57
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Jmenovité napětí (V) :  48 (DC)
Max. vstupní proud (A) :  1.4
Max. výstupní proud (A) :  1,57
Regulace výstupního napětí :  ano
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí :  48 V (DC)
Výstupní napětí (V) :  43,2 - 52,8 (DC)
Výstupní napětí (V) :  48 (DC)
Výstupní výkon (W) :  75,36
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.22
Rozměry :  123,6 × 102 × 27 mm