CHIEFTEC BE-10B-300
Skříň, mini ITX, zdroj 300W, 2× USB 3.0, 2× USB 2.0, 2× 3,5mm jack, černá
K odeslání: 2 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: CASCHI1020 PN: BE-10B-300 Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC BE-10B-300 Počítačová skříň v provedení mini ITX nabízí jednu 3,5" a jednu 2,5" pozici pro pevné a SSD disky. Na předním panelu jsou umístěny dva USB 3.0 porty, dva USB 2.0, sluchátkový výstup a vstup pro mikrofon.... více
Poslat známému
CHIEFTEC BE-10B-300
Počítačová skříň v provedení mini ITX nabízí jednu 3,5" a jednu 2,5" pozici pro pevné a SSD disky. Na předním panelu jsou umístěny dva USB 3.0 porty, dva USB 2.0, sluchátkový výstup a vstup pro mikrofon. Dále nabízí jednu externí pozici formátu 5,25". Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 50 mm a grafickou kartu o délce až 220 mm. Skříň je dodávána s 300W zdrojem GPF-300P.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: mini ITX
Externí pozice: 1× 5,25"
Interní pozice: 1× 3,5", 1× 2,5"
Kompatibilita základní desky: Micro ATX, Mini ITX
Zdroj: 300 W
Rozměry: 327 × 283 × 95 mm
Hmotnost: 3,6 kg
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Desktop
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Počet osazených ventilátorů :  1
Počet pozic pro ventilátory :  1
Velikost instalovaného předního ventilátoru :  1× 80 mm
Vstupy a výstupy
Analogový vstup/výstup zvuku (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  2
USB 3.0 (počet) :  2
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Sloty
2,5" interní pozice :  1
3,5" interní pozice :  1
5,25" externí pozice :  1
Skříň
Provedení PC skříně :  mini ITX
Průhledná bočnice :  ne
Napájení
Podporovaný formát zdroje :  TFX
Pozice zdroje :  dole
Zdroj :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Formát základní desky :  Mini-ITX
Formát základní desky :  mATX
Hmotnost (kg) :  3.6
Materiál :  ocel
Rozměry :  327 × 283 × 95 mm