PLANET BSP-115PV-15A
Switch, 5× LAN (PoE 802.3af/at), 1× 1G SFP, PoE Budget 120W, 2× PV vstup DC 20–45V, 1× vstup/výstup pro 12/24V baterii, IP30, fanless
Akce
K odeslání: > 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NETPLA2561 PN: BSP-115PV-15A Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET BSP-115PV-15A Solární napájecí PoE+ switch s integrovaným MPPT regulátorem nabízí 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at (35 W/port), 120 W PoE budget, DIP switch a 1× SFP 100/1000 Base-X. LCD displej pro... více
Poslat známému
PLANET BSP-115PV-15A
Solární napájecí PoE+ switch s integrovaným MPPT regulátorem nabízí 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at (35 W/port), 120 W PoE budget, DIP switch a 1× SFP 100/1000 Base-X. LCD displej pro informace o napájení.
1× 6pin svorkovnice (odnímatelná), piny 1/2, 3/4 pro PV (fotovoltaické) panely + některé typy generátorů (vodní či větrné), piny 5/6 pro nabíjení/vybíjení baterie. PV vstup je kompatibilní se stejnosměrným vstupem, ale nesmí být připojen současně se solárním vstupem, aby nedošlo k poškození zařízení. K dispozici je DIP switch na přední straně, pomocí kterého lze konfigurovat PoE a VLAN. DIP switch na zadní straně pak slouží k nastavení typu a napětí baterie.
ESD ochrana do 4 kV (kontaktně), do 8 kV (vzduchem), senzor teploty (detekce -20 až 100 °C), krytí IP30 (kovový kryt), bez ventilátorů (fanless), montáž na zeď nebo na stůl, provozní teplota -20 až +65 °C.
Solární PoE switch, který podporuje současné použití solárního (PV) a bateriového napájení. Energie získaná ze solárního panelu je ukládána do akumulátoru s napětím 12 nebo 24 V. Poté, když solární napájení není k dispozici, je baterie využita k napájení switche a připojených zařízení.
Správa akumulátorů/baterií:
  • Podporuje lithiové (Lithium, Li-Fe) a olověné baterie (Lead-acid, Pb), možnost volby
  • Vstupní napájení (PV IN): min. napětí 20–27 V DC (12V baterie), 32–45 V DC (24V baterie), max. proud 15 A, výkon do 405 W (pro 12V baterii, 675 W pro 24V baterii)
  • Snadná diagnostika provozního stavu systému pomocí LED indikátoru
  • Aktuální stav využití baterie
  • Regulátor nabíjení MPPT (Maximum Power Point Tracking)
  • Nadproudová ochrana a ochrana proti přepólování (pro baterii a nabíjecí elektrody)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at, 1× SFP Base-X
Paměť: 2K MAC adres, 2,5 Mb buffer
Propustnost: sběrnice 12 Gbps, provozně 8,92 Mpps (64B)
Provedení: desktop, na zeď
Napájení (switche): přes fotovoltaické panely (DC 20–45 V) nebo z baterie (DC 12/24 V), celkový příkon do 140 W (plné zatížení s PoE napájením)
Požadavky na napájení:
Solární panel: 20–27 V DC (12V baterie), 32–45 V DC (24V baterie)
Baterie: 12/24 V, lithiové (Lithium, Li-Fe) a olověné baterie (Lead-acid, Pb)
Výstupní napájení: 5× PoE+ RJ-45, 6pin svorkovnice (2× vstup pro PV panel, 1× napájecí vstup/výstup pro 12/24V baterii)
Ochrana: ESD do 4 kV kontaktně, 8 kV vzduchem (ethernet)
Provozní teplota: -20 až +65 °C
Rozměry: 197 × 142 × 34 mm
Hmotnost: 820 g
PoE funkce:
Celkový napájecí výkon: až 120 W, 802.3af/at
Počet injektorů: 5× až 35 W
Typ napájení: End-span
Pokročilé funkce:
  • ochrana (obvodu) proti rušení mezi porty
  • automatická detekce napájeného zařízení
  • Extended mód 10 Mb/s s dosahem až 250 m
  • Switch disponuje manuálním přepínačem režimů:
    • Extend - switch napájí zařízení až na 250 m se sníženou propustností 10 Mb/s na port.
    Ostatní download
    Značka
    Upřesnění typu :  Switch
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Bez ventilátorů (fanless) :  ano
    Homologace EN50155 :  ne
    IGMP :  ne
    Kapacita sběrnice (Gbps) :  12
    Management :  ne
    Norma :  802.3at
    Norma :  802.3af
    PoE vlastnosti :  Extended 10Mb
    PoE vlastnosti :  PD alive
    PoE vstup :  ne
    PoE výstup :  802.3af/at
    PoE výstup (počet) :  5
    Použití v exteriéru :  ne
    Provozní teplota max. (°C) :  65
    Provozní teplota min. (°C) :  -20
    Provedení :  na zeď
    Provedení :  samostatně stojící
    Rychlost směrování (Mpps) :  8,92
    Stohovatelnost :  ne
    Stupeň krytí :  IP30
    Vrstva OSI :  L2
    Displej a zobrazení
    Displej :  ano
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Počet PoE portů :  5
    Rychlost portů :  1 Gb/s
    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet) :  5
    RS-232 port :  ne
    Napájení
    Napájení zařízení :  baterie
    Napájení zařízení :  solární
    Podpora PoE :  ano
    Vstupní napětí (V) :  20 - 45 (DC)
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  modrá
    Hmotnost (g) :  820
    Rozměry :  197 × 142 × 34 mm