Hikvision DS-2TD4238-25/S2
IP kamera, termální, duální, PT/PTZ, termo 384×288, vizuál 4Mpx, f=4,8–153mm (58,8×34,4°), IR100m, WDR (120dB), audio, alarm
Neznámá dostupnost
Osobní odběr na pobočce:
Kód: IPKHIK1401 PN: DS-2TD4238-25/S2 Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Hikvision DS-2TD4238-25/S2 Bezpečnostní termo-optická venkovní IP kamera s duálním snímáním v termo (384 × 288) a vizuální (2688 × 1520) oblasti. Rozlišovací schopnost pod 35 mK, varifokální objektiv f = 4,8–153 mm (58,8° ×... více
Poslat známému
Hikvision DS-2TD4238-25/S2
Bezpečnostní termo-optická venkovní IP kamera s duálním snímáním v termo (384 × 288) a vizuální (2688 × 1520) oblasti. Rozlišovací schopnost pod 35 mK, varifokální objektiv f = 4,8–153 mm (58,8° × 34,4°), podpora WDR (120 dB), IR přísvit do vzdálenosti až 100 m.
  • Vysoce přesný alarm teplotních výjimek, –20 °C až 150 °C (± 8 °C)
  • Smart tracking: tepelné zobrazení a optické zobrazení
  • Algoritmus detekce požáru, detekce kouře pro prevenci požáru
  • Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4 Mpx
  • Účinná kompresní technologie H.265+
  • Jasný obraz i proti silnému protisvětlu díky technologii WDR (120 dB)
  • Slot pro paměťovou kartu microSD s kapacitou až 256 GB
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IP66)
  • TVS 6000V ochrana proti přepětí a přetížení + ochrana proti přechodným napěťovým jevům
  • IR přísvit s dosahem až 100 m
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip (vizuální): 1/2,8" CMOS
Snímací čip (termální): nechlazený VOx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 100 m
Integrovaný LED přísvit: ne
Objektiv (vizuální): f = 4,8–153 mm, varifokální, úhel záběru horizontálně 58,8°–2,18° horizontálně, 34,4°–1,2° vertikálně
Objektiv (termální): f = 25 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 10,5°, vertikálně 7,9°
Maximální rozlišení: 2688 × 1520 při 25/30 fps (vizuální), 1280 × 720 při 25 fps (termální)
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 256 GB)
Napájení: AC 24 V, DC 36 V, DC 48 V, nebo Hi-PoE (zdroj není součástí balení)
Značka
Upřesnění typu :  Kamera
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Dynamika obrazu :  WDR
PIR :  ne
Použití v exteriéru :  ano
Slot pro paměťovou kartu :  ano
Video kodeky :  H.265
Video kodeky :  H.265+
Video kodeky :  MJPEG
Video kodeky :  H.264
Video kodeky :  H.264+
Videoanalytika kamer :  detekce vozidla
Videoanalytika kamer :  detekce ohně
Videoanalytika kamer :  detekce lidské postavy
Videoanalytika kamer :  virtuální plot, vniknutí
WDR :  ano
Objektiv
Clona objektivu :  pevná
Multimédia
Vestavěný mikrofon :  ne
Kamera
Aktivní odstrašení :  ne
Barevné snímání 24/7 (ano/ne) :  ne
Inteligentní detekce pohybu :  ne
Motorický zoom a autofocus :  ano
Objektiv :  pevný
Objektiv :  varifokální
Přísvit kamery :  infra
PTZ ovládání :  ano
Rozlišení obrazu kamery (px) :  2688 × 1520
Rozlišení výstupu (Mpx) :  4,0
Tvarový typ :  PT/PTZ
Vysoká citlivost v noci (ano/ne) :  ne
Komunikace
Podpora 4G/LTE :  ne
Podpora 5G :  ne
Wi-Fi :  ne
Síťová rozhraní
Wi-Fi :  ne
Vstupy a výstupy
Alarm vstup/výstup :  ano
Audio vstup/výstup :  Audio line in/out
Bezdrátové připojení :  ne
Drátové připojení :  ano
RJ-45 (počet) :  1
Čtečka karet
Podpora SecureDigital karet :  ne
Napájení
Podpora ePoE :  ne
Podpora PoE :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  3.9
Rozměry :  305 × 185 × 163 mm