MEAN WELL ERDN20-48
Modul, redundantní, 48V, 20A, 2 vstupy, 1 výstup, účinnost 98%, DC OK relé, -40 až +80°C, uzavřené provedení, stříbrný
Po objednání za 5 dnů
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ZNPMEA0083 PN: ERDN20-48 Záruka: 24 měs.
Výrobce: MEANWELL
 (MEAN WELL EUROPE N.V.)
Langs de Werf 8, 1185XT Amstelveen, Nizozemsko
info@meanwell.eu
www.meanwell.eu
MEAN WELL ERDN20-48 Redundantní modul pro zvýšení spolehlivosti napájecích systémů s podporou 48V napětí. Modul ERDN20-48 od společnosti MEAN WELL je profesionální řešení pro... více
Poslat známému
MEAN WELL ERDN20-48
Redundantní modul pro zvýšení spolehlivosti napájecích systémů s podporou 48V napětí.
Modul ERDN20-48 od společnosti MEAN WELL je profesionální řešení pro vytvoření redundantního napájení v průmyslových aplikacích. Podporuje 2kanálový vstup s možností konfigurace 1+1 nebo N+1 redundance, což výrazně zvyšuje spolehlivost celého systému. Díky pokročilé MOSFET technologii dosahuje modul vysoké účinnosti až 98 % při minimálním úbytku napětí pouze 0,2 V.
  • Podpora redundantních konfigurací 1+1 a N+1 pro maximální spolehlivost systému
  • Vstupní napěťový rozsah 36 až 60 V DC se jmenovitým napětím 48 V
  • Výstupní proud až 20 A s možností špičkového zatížení až 30 A po dobu 5 sekund
  • Vysoká účinnost 98 % s minimálním úbytkem napětí 0,2 V díky MOSFET technologii
  • Extrémně široký teplotní rozsah -40 až +80 °C pro náročné průmyslové prostředí
  • Integrované DC OK relé kontakty (30 V DC / 1 A) pro monitorování stavu napájení
  • Ochrana proti přetížení, zkratu a reverzní polaritě na vstupu
  • Certifikace UL62368-1, IEC62368-1 a EAC TP TC 004 pro průmyslové použití
Pokročilé funkce redundance
Monitorování a diagnostika
Vysoká spolehlivost
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Model: ERDN20-48
Počet vstupních kanálů: 2
Jmenovité vstupní napětí: 48 V (DC)
Vstupní napěťový rozsah: 36 až 60 V (DC)
Jmenovitý výstupní proud: 20 A (kontinuální)
Špičkový proud: 30 A (max. 5 s)
Úbytek napětí: 0,2 V (max.)
Účinnost: 98 % (typ.)
Alarm napětí: < 34,2 V nebo > 63 V (± 5 %)
Reverzní proud: max. 1 mA
Reverzní napětí: max. 65 V (DC)
Kapacita: 320 µF (typ.)
Provozní teplota: -40 až +80 °C
Skladovací teplota: -40 až +85 °C
Vlhkost: 5 až 95 % RH (nekondenzující)
Chlazení: přirozená konvekce
MTBF: 618 150 hodin (Telcordia SR-332, 25 °C)
Certifikace: UL62368-1, IEC62368-1, EAC TP TC 004
Rozměry: 99 × 82 × 36 mm
Hmotnost: 0,206 kg
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  MEANWELL
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  80
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Vstupy a výstupy
Konektor :  svorkovnice
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  20
Jmenovité napětí (V) :  48
Max. vstupní proud (A) :  20
Max. výkon zdroje (W) :  960
Max. výstupní proud (A) :  20
Regulace výstupního napětí :  ne
Vstupní napětí (V) :  48
Výstupní napětí :  48
Výstupní napětí (V) :  48
Výstupní výkon (W) :  960
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná
Hmotnost (kg) :  0.206
Rozměry :  99 × 82 × 36 mm